KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4881628
nr 488 1628
Akvarell
Regina Bobeck , Såtenäs, 22x30 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 oktober 2007
kl 16:43:40
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr
600 kr
550 kr
600 kr
650 kr